Ukochane miejsca - LUBLIN

młoda żonka

No dobra - narzekałam ostatnio na własną okolicę, teraz za to pochwalę się swoim rodzinnym miastem. Post planowałam już od dawna, kiedy ostatnio odwiedziliśmy Lublin zrobiłam zdjęcia, ale jakoś nie mogłam się do niego zabrać. No cóż - może po prostu smutno mi było patrzeć na te piękne i słoneczne zdjęcia jednocześnie siedząc w domu i za oknem widząc nieustającą szarość i słysząc uderzenia kropli o szyby. Dzisiaj za to z chęcią pokażę Wam trochę zdjęć z mojego ukochanego miasta. Jeśli jeszcze nigdy nie odwiedziliście Lublina, to uwierzcie mi - najwyższa pora. 


Nie będzie to post z dużą ilością tekstu - to nie przewodnik. To raczej zbiór pięknych zdjęć Starego Miasta i samego centrum. Osoby związane z Lublinem zapewne potwierdzą, że atmosfery tego miasta nie da się zapomnieć. W miarę możliwości (będę się naprawdę starać) po następnej wizycie (to już tak niedługo!) postaram się zamieścić krótki przewodnik po moich ulubionych miejscach. A jest ich naprawdę dużo!

młoda żonka

młoda żonka

młoda żonka

młoda żonka

młoda żonka

młoda żonka

młoda żonka


Wiem, że część moich czytelników z Lublina pochodzi lub tam mieszka. A reszta - skąd jesteście? Odwiedziliście już kiedyś moje ukochane miasto? I co najważniejsze - jesteście zainteresowani przewodnikiem Młodej Żonki? ;)

5 komentarzy:

 1. Ja też z Lublina :) ale ja tęsknię za tym słońcem ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Lublin jak zawsze piękny! A zdjęcia idealnie to oddają - chyba kiedyś w chwili tęsknoty jakieś sobie wywołam albo co najmniej ustawię na tapetę w komputerze;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lublin pięknie ujęty na zdjęciach:)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne miejsca pięknego miasta:) Studiuję w Lublinie:)

  OdpowiedzUsuń